Świetna gra-niespodzianka trafiła do Xbox Game Pass! Takie nowości bez zapowiedzi to lubimy

Xbox Game Pass

Dzisiaj do Xbox Game Pass trafiły 2 niszowe RPG-i, jednak okazuje się, że na tym nie koniec. W subskrypcji Microsoftu niespodziewanie wylądowała bowiem jeszcze jedna produkcja, ciesząca się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steamie. Mowa o Supraland Six Inches Under, będącym kontynuacją niezwykle ciepło przyjętego Supraland z 2019 roku.

Supraland Six Inches Under z niespodziewanym debiutem w Xbox Game Pass

Zwiastun Supraland Six Inches Under

Supraland Six Inches Under to pełna akcji gra FPP, której głównym bohaterem jest… ludzik z plasteliny. Fabuły samej w sobie tu uświadczymy, a motywem przewodnim zabawy są takie aspekty jak eksploracja, rozwiązywanie zagadek czy walka z przeciwnikami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Supraland Six Inches Under miało swoją premierę na PC w styczniu 2022 roku, jednak dzisiaj gra niespodziewanie pojawiła się w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów można ją uruchomić na komputerach, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S).

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Minecraft

Co tu dużo mówić: takie niespodzianki to lubimy. Na moment publikacji niniejszego tekstu Supraland Six Inches Under zebrało na Steamie ponad 2100 „przytłaczająco pozytywnych” opinii, co jednoznacznie wskazuje, że Game Pass wzbogacił się o kolejną perełkę. Dajcie znać w komentarzach, czy będzie grane!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.