Mega hit powrócił do Xbox Game Pass! Rewelacyjna przygoda ponownie dostępna w subskrypcji

Xbox Game Pass

Dwa tygodnie temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na końcówkę lipca i początek sierpnia 2023. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj do abonamentu Amerykanów powraca prawdziwy hit, którego oceny mówią same za siebie. To niezależna przygoda, która ma na swoim koncie wiele nagród.

Powrót Celeste do Xbox Game Pass

Zwiastun Celeste

Celeste to jedna z najlepiej ocenianych gier indie w historii. Podczas zabawy wcielamy się w postać rudowłosej Madeline, czyli młodej dziewczyny cierpiącej na depresję. Aby stawić czoła swoim lękom, protagonistka wyrusza na niebezpieczną wyprawę, aby wspiąć się na tytułową górę Celeste.

Przeczytaj też: eGPU do laptopa – co to jest i czy warto?

Kup Xbox Series S

Celeste jest już ponownie dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.