Wyczekiwana gra logiczno-przygodowa debiutuje w Xbox Game Pass! Wygląda bardzo ciekawie

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to niezwykle popularna subskrypcja Microsoftu, której oferta stale wzbogaca się o nowe gry. Dobra wiadomość jest taka, że dzisiaj w abonamencie Amerykanów debiutuje wyczekiwana produkcja logiczno-przygodowa. Wielu graczy z pewnością się ucieszy!

Premiera Cocoon w Xbox Game Pass

Zwiastun Cocoon

Cocoon to gra logiczno-przygodowa, za której wydanie odpowiada Annapurna Interactive – firma, która ma w swoim portfolio m.in. hitowe Stray. W produkcji studia Geometric Interactive zwiedzamy różne światy i rozwiązujemy rozmaite zagadki logiczne. Mimo że tytuł ten posiada fabułę, to nie ona gra tu pierwsze skrzypce, a rozgrywka z wieloma unikalnymi mechanikami.

Przeczytaj też: Najlepsze laptopy gamingowe do 10000 zł

Cocoon pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dziś, zapewne przed 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.