Wielka premiera w Xbox Game Pass! Najnowsza odsłona znanej serii gier piłkarskich debiutuje w subskrypcji

Xbox Game Pass

Pod koniec października Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę listopada 2023. Z kolei dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w subskrypcji Amerykanów debiutuje wyczekiwana produkcja piłkarska. To spora gratka dla fanów tego typu gier.

Premiera Football Manager 2024 w Xbox Game Pass

Zwiastun Football Manager 2024

Football Manager 2024 to najnowsza odsłona znanej serii gier piłkarskich. Podczas zabawy zostajemy menadżerem drużyny piłkarskiej i kierujemy swoim zespołem. Motywem przewodnim gry jest oczywiście rozgrywanie meczów, ale równie ważne jest dbanie o będących pod nami piłkarzy. Względem poprzedniej części, twórcy przygotowali szereg zmian i nowości.

Przeczytaj też: Telewizor 75 cali – najlepsze modele

Football Manager 2024 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu najbliższych godzin, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie nam w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.