Konsolowe wydanie Project Wingman niespodziewanie trafia do Xbox Game Pass

Project Wingman

Pod koniec lipca do Xbox Game Pass trafiło pecetowe wydanie Project Wingman wraz z trzema innymi grami. Tak się składa, że dzisiaj w usłudze Microsoftu wylądowała wspomniana produkcja w wersji na konsole. Co ciekawe, zupełnie niespodziewanie; obyło się bez wcześniejszej zapowiedzi.

REKLAMA

Project Wingman na konsole w Xbox Game Pass

Zwiastun Project Wingman

Project Wingman to zręcznościowa gra lotnicza, której akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości. Wcielamy się tu w postać pilota biorącego udział w różnorakich bitwach, a naszym zadaniem jest nic innego, jak eliminowanie oddziałów wroga. Podczas zabawy odwiedzimy wiele zróżnicowanych terenów, więc nuda raczej nie będzie problemem.

Gra Project Wingman na konsole (Xbox One, Xbox Series X|S) jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. Po raz kolejny przypominamy, że wersja PC również znajduje się w abonamencie Microsoftu, więc każdy subskrybent powinien być zadowolony.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!