The Ascent i trzy inne gry debiutują dziś w Xbox Game Pass

The Ascent

Trzy dni temu w Xbox Game Pass pojawiły się dwa klasyki, a przedwczoraj bibliotekę usługi wzbogacił wyczekiwany Microsoft Flight Simulator w wersji na konsole nowej generacji. Dziś abonament Amerykanów rozrasta się o kolejne cztery pozycje, w tym The Ascent, czyli ciekawie wyglądającą strzelankę z elementami RPG, której akcja rozgrywa się w cyberpunkowym świecie.

The Ascent i inne nowości od dziś w Xbox Game Pass

Zwiastun Project Wingman

Miesiąc powoli dobiega końca, więc nic dziwnego, że Microsoft postanowił zamknąć go ciekawymi premierami w Xbox Game Pass. Bez zbędnego przedłużania, dziś w usłudze debiutują następujące gry:

  1. The Ascent (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Omno (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Lethal League Blaze (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Project Wingman (PC)

The Ascent zostanie odblokowane dopiero o 19:00, jednak w pozostałe trzy pozycje można już grać. Zainteresowanym subskrybentom Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate nie pozostaje nic innego, jak szykować się do rozgrywki.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z