Xbox Game Pass z 2 następnymi grami w listopadzie! Ciekawe pozycje wzmocnią jesienną ofertę usługi

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft ujawnił gry, które dołączą do Xbox Game Pass w drugiej połowie października. To jednak nie koniec zapowiadanych nowości. W listopadzie do usługi trafią dwa tytuły, które zostały ciepło przyjęte przez graczy.

Roboquest i Coral Island w listopadowej ofercie Xbox Game Pass

Zwiastun Roboquest

Należy wspomnieć, że Roboquest oraz Coral Island nie są kompletnie nowymi pozycjami w abonamencie Microsoftu. Pierwszy z nich był już dostępny w ramach Xbox Game Preview, a teraz trafi do biblioteki Xbox Game Pass na PC i Xboxy Series X|S już 7 listopada.

Tymczasem Coral Island znajdowało się dotychczas w ofercie PC Game Pass. Konsolowe wydanie gry stanie się natomiast dostępne dla posiadaczy subskrypcji na Xboxach Series X|S od 14 listopada.

Zwiastun Coral Island

Być może nie są to najbardziej znane produkcje, ale warto wspomnieć, że zostały świetnie przyjęte przez graczy. W obydwu przypadkach mówimy bowiem o „bardzo pozytywnych” recenzjach na Steamie.

Zobacz też: Ranking monitorów do gier

Natomiast fani AAA też mają na co czekać. Wystarczy przypomnieć, że już 26 października Xbox Game Pass zostanie wzmocniony przez hitowy Dead Space.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.