Aplikacja Xbox Game Pass już dostępna na telewizorach Samsunga w Polsce!

Xbox Cloud Gaming na telewizorach Samsung

Wczoraj w pierwszych 9 krajach wystartowało Samsung Gaming Hub, czyli nowe centrum wirtualnej rozrywki na wybranych telewizorach koreańskiego producenta. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że aplikacja Xbox Game Pass jest już dostępna na TV Samsunga również w Polsce. Innymi słowy, niektórzy użytkownicy mogą już grać w chmurze bez konsoli czy peceta.

Xbox Game Pass na telewizorach Samsunga w Polsce

Xbox Cloud Gaming na Samsung Smart TV

Na liście krajów, w których ruszyło Samsung Gaming Hub, niestety zabrakło Polski, ale okazuje się, że dla fanów Game Passa to żadna szkoda. Otóż m.in. w naszym kraju można po prostu pobrać aplikację Xbox, choć na razie tylko na modelach ze Smart TV z 2022 roku.

Przeczytaj też: Telewizor do Xbox Series X|S

Po wykonaniu tej czynności wystarczy zalogować się w aplikacji na swoim koncie z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate i podłączyć kompatybilny kontroler. Potem można już grać w dowolne gry z biblioteki Xbox Game Pass w chmurze w ramach Xbox Cloud Gaming. Zamierzacie przetestować tę możliwość? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z