Rewelacyjna gra od dzisiaj w Xbox Game Pass! To pełna akcji przygodówka znanego wydawcy

Xbox Game Pass

Niedawno Microsoft ujawnił pierwszą porcję gier w Xbox Game Pass na wrzesień 2023, tym razem idąc w jakość, a nie ilość. Niemniej dzisiaj w usłudze Amerykanów i na Xboxach ląduję gra, której oceny na Steamie jednoznacznie wskazują, że mamy do czynienia z rewelacyjną produkcją. To pełna akcji przygodówka od wydawcy, który wypuścił w świat m.in. Stray – historię rudego kotka w cyberpunkowym świecie.

Premiera Solar Ash na Xboxach i w Xbox Game Pass

Zwiastun Solar Ash

Solar Ash to połączenie przygodówki z grą akcji. Główną bohaterką opowieści jest tutaj kobieta imieniem Rei, a akcja produkcji ma miejsce w ruinach dawnej cywilizacji. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim walczyć z wszelkiej maści przeciwnikami (m.in. bossami) i eksplorować zróżnicowane tereny, ale głównym, przyświecającym nam celem, będzie ocalenie rodzinnej planety przed zagładą.

Przeczytaj też: Najlepsze telefony do 500 zł

Kup Xbox Series X

Solar Ash pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Oceny produkcji studia Heart Machine, wydanej przez Annapurna Interactive, są na Steamie „bardzo dobre” – a to mówi samo za siebie. Zamierzacie dać Solar Ash szansę, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w sekcji komentarzy poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.