Ciekawa gra RPG od dzisiaj w Xbox Game Pass! Premiera, która może zainteresować

Xbox Game Pass

Wraz z ostatnim dniem października Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę listopada 2023. W międzyczasie do subskrypcji Amerykanów trafiło już kilka nowości, ale teraz ląduje w niej kolejna. Mowa o ciekawej grze RPG, która w dodatku ma dzisiaj swoją premierę.

Premiera Spirittea w Xbox Game Pass

Zwiastun Spirittea

Spirittea to interesująca gra RPG, której akcja rozgrywa się na wiejskich terenach w niewielkim miasteczku. Głównym bohaterem opowieści jest pisarz, który jako jedyny może powstrzymać krążące po mieścinie zjawy. Autorzy produkcji inspirowali się m.in. takimi tytułami jak Harvest Moon czy Animal Crossing.

Przeczytaj też: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Spirittea pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Zamierzacie dać jej szansę, czy nie przepadacie za takimi produkcjami? Jak zawsze napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.