Dwie ciekawe gry zmierzają do Xbox Game Pass! Jedna mocno inspiruje się Stardew Valley

Spirittea

Na początku miesiąca Microsoft ujawnił gry zmierzające do Xbox Game Pass w pierwszej połowie grudnia 2022. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że do abonamentu zawitają dwa dodatkowe tytuły: Spirittea oraz Way to the Woods. Nic, tylko się cieszyć!

Spirittea i Way to the Woods z premierą w Xbox Game Pass

Zwiastun Spirittea

Spirittea to gra RPG, która garściami czerpie ze Stardew Valley. Głównym bohaterem opowieści jest pisarz lub pisarka, który(a) trafia do klimatycznego miasteczka pełnego duchów. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim poszukiwać rzeczonych zjaw i wykonywać dla nich zadania, przy okazji rozwijając swój przybytek.

Spirittea trafi do Xbox Game Pass we wczesnym okresie 2023 roku, ale dokładnej daty niestety nie podano.

Zwiastun Way to the Woods

Way to the Woods to niezwykle unikalna produkcja, ponieważ za jej rozwijanie odpowiada nastolatek z Australii. Główną bohaterką opowieści jest łania, która wraz z małym jelonkiem próbuje odnaleźć drogę do tytułowego lasu. W trakcie rozgrywki przemierzymy wiele surrealistycznych, robiących wrażenie lokacji.

Way to the Woods również trafi do biblioteki Xbox Game Pass we wczesnym okresie 2023 roku. Na ten moment dokładna data premiery gry pozostaje nieznana.

Przeczytaj też: Najlepsze gry roguelike

Którąś z zapowiedzianych produkcji Was zainteresowała, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z