Taiko no Tatsujin: The Drum Master debiutuje w Xbox Game Pass

Taiko no Tatsujin: The Drum Master

Tydzień temu w ofercie Xbox Game Pass pojawiło się aż 6 naprawdę interesujących gier z HITMAN Trilogy i Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction na czele. Z kolei dzisiaj w usłudze Microsoftu debiutuje Taiko no Tatsujin: The Drum Master. Produkcja jest dość niszowa, ale z pewnością znajdzie swoich sympatyków.

REKLAMA

Premiera Taiko no Tatsujin: The Drum Master w Xbox Game Pass

Taiko no Tatsujin: The Drum Master
Zrzut ekranu z Taiko no Tatsujin: The Drum Master

Dziś premiera Taiko no Tatsujin: The Drum Master, czyli ciekawie zapowiadającej się gry muzycznej, której rozgrywka polega na wciskaniu odpowiednich przycisków w rytm muzyki. Produkcja została stworzona z myślą o wspólnej zabawie w lokalnym lub online’owym multiplayerze, więc w pojedynkę niestety nie zagramy. Jeśli chodzi o dostępne utwory, to twórcy zarzekają się, że w grze znajdziemy ponad 70 piosenek.

Taiko no Tatsujin: The Drum Master jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Zamierzacie dać jej szansę, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!