HITMAN Trilogy, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction i 4 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

HITMAN Trilogy

Dzisiejsza data to prawdziwa uczta dla subskrybentów Xbox Game Pass. Do usługi Microsoftu trafiają bowiem m.in. takie gry jak HITMAN Trilogy, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction czy Death’s Door. Nie da się ukryć, że to jeden z ciekawszych „rzutów” ostatnich tygodni, więc niejeden gracz z pewnością się ucieszy.

REKLAMA

Nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass – HITMAN Trilogy, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction i więcej

Zwiastun Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction

Do Xbox Game Pass ciągle wpadają nowe gry, ale niekiedy są to produkcje skierowane dla raczej wąskiego grona graczy. Dziś jest jednak inaczej, bo w usłudze lądują m.in. popularne tytuły od Ubisoftu oraz IO Interactive. Przechodząc do konkretów, mowa o następujących grach:

  1. HITMAN Trilogy (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Deluxe Edition (PC)
  4. Windjammers 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Pupperazzi (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Death’s Door (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Na moment publikacji niniejszego wpisu do biblioteki Xbox Game Pass trafiły już takie tytuły jak Death’s Door, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction oraz pecetowa wersja Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Deluxe Edition. Pozostałe gry zadebiutują w subskrypcji nieco później, zapewne przed 19:00. Zamierzacie dać szansę którejś produkcji, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!