Znamy datę premiery polskiego The Riftbreaker. Tego samego dnia gra trafi do Xbox Game Pass

The Riftbreaker

W maju wyszło na jaw, że w dniu swojej premiery do Xbox Game Pass trafi The Riftbreaker od polskiego EXOR Studios. Wówczas data premiery gry nie była znana, jednak teraz sytuacja się zmieniła. Wiemy, kiedy wyczekiwana produkcja pojawi się na rynku i zarazem w abonamencie Microsoftu!

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Data premiery The Riftbreaker – na świecie i w Xbox Game Pass

Zwiastun The Riftbreaker ujawniający datę premiery gry

Wczoraj w Sieci wylądował nowy zwiastun The Riftbreaker, który ujawnił datę premiery. Otóż omawiany tytuł trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu, a konkretniej 14 października 2021 roku. Naturalnie tego samego dnia gra pojawi się też w Xbox Game Pass. W ramach usługi Amerykanów uruchomimy ją na komputerach PC oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S).

The Riftbreaker to gra akcji, w której rozgrywkę obserwujemy z rzutu izomerycznego. Wcielamy się tu w postać kapitan Ashley S. Novak, której zadaniem jest przygotowanie nowego globu do kolonizacji przez ludzi. Jak nietrudno się domyślić, łatwo nie będzie, bo na protagonistkę czyha wiele niebezpieczeństw.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji