Kolejnych 6 interesujących gier wkrótce opuści Xbox Game Pass! Na liście polska perełka z 2022 roku

Xbox Game Pass

Dosłownie kilka dni temu z abonamentem Xbox Game Pass pożegnało się 8 świetnych gier, które mogły zwrócić uwagę niektórych subskrybentów tej usługi. Teraz Microsoft ujawnił kolejną listę pozycji niebawem opuszczających „zielony abonament” od giganta z Redmond. Tym razem w zestawieniu znalazł się tytuł od polskiego studia.

6 gier wkrótce opuści Xbox Game Pass — Trek to Yomi, Overwhelm i wiele więcej

Trek to Yomi — trailer

Niestety, październik w usłudze Xbox Game Pass zaczynamy od informacji związanej z uszczupleniem oferty pozycji dostępnych w tym abonamencie. Nie ma co jednak przesadnie rozwlekać przesadnie tego newsa, więc od razu przejdźmy do najważniejszej informacji. Subskrypcja od Microsoftu już wkrótce pomniejszy się o następujące gry:

  1. Eville (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: prawdopodobnie 15 października 2023
  2. Overwhelm (PC) – data usunięcia: prawdopodobnie 15 października 2023
  3. Shenzhen I/O (PC) – data usunięcia: prawdopodobnie 15 października 2023
  4. The Legend of Tianding (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: prawdopodobnie 15 października 2023
  5. Turnip Boy Commits Tax Evasion (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: prawdopodobnie 15 października 2023
  6. Trek to Yomi (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: prawdopodobnie 15 października 2023

Przeczytaj też: Telefon do 500 zł

Oczywiście, dopóki wymienionej powyżej pozycje są dostępne w Xbox Game Pass, to istnieje opcja kupić je na własność w Xbox Store z odpowiednim rabatem. Może usuwane pozycje nie należą do najbardziej kasowych gier AAA, jednak nadal mowa o kilku ciekawych, choć nieoczywistych tytułach. Ot taki urok usług abonamentowych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.