[Akt.] Turnip Boy Commits Tax Evasion niespodziewanie ląduje w Xbox Game Pass

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Dziś pierwszy wtorek drugiej części miesiąca, a to oznacza, że w ciągu kilku najbliższych godzin poznamy gry w Xbox Game Pass na pozostałe dni kwietnia. Tak się jednak składa, że w subskrypcji Microsoftu dość niespodziewanie pojawiło się już Turnip Boy Commits Tax Evasion. To całkiem ciekawa produkcja, która na pewno zainteresuje niejednego gracza.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Turnip Boy Commits Tax Evasion w Xbox Game Pass

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Turnip Boy Commits Tax Evasion to humorystyczna gra przygodowa, której głównym bohaterem jest urocza, choć problematyczna… rzepa. Po eksmisji z domu za niepłacenie podatków warzywny protagonista musi udać się w podróż, aby zarobić pieniądze i spłacić olbrzymi dług u Burmistrza Cebuli. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim rozwiązywać zagadki, poznawać przeróżne warzywno-owocowe postacie i stawiać czoła rozmaitym zwierzętom.


Przeczytaj też: Xbox All Access — wszystko, co musisz wiedzieć

Turnip Boy Commits Tax Evasion jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Aktualizacja – 19.04.2022, 15:46

Dzisiaj do oferty Xbox Game Pass dodano jeszcze F1 2021 i Need for Speed Hot Pursuit Remastered w chmurze.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.