[Akt.] Turnip Boy Commits Tax Evasion niespodziewanie ląduje w Xbox Game Pass

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Dziś pierwszy wtorek drugiej części miesiąca, a to oznacza, że w ciągu kilku najbliższych godzin poznamy gry w Xbox Game Pass na pozostałe dni kwietnia. Tak się jednak składa, że w subskrypcji Microsoftu dość niespodziewanie pojawiło się już Turnip Boy Commits Tax Evasion. To całkiem ciekawa produkcja, która na pewno zainteresuje niejednego gracza.

Turnip Boy Commits Tax Evasion w Xbox Game Pass

Turnip Boy Commits Tax Evasion

Turnip Boy Commits Tax Evasion to humorystyczna gra przygodowa, której głównym bohaterem jest urocza, choć problematyczna… rzepa. Po eksmisji z domu za niepłacenie podatków warzywny protagonista musi udać się w podróż, aby zarobić pieniądze i spłacić olbrzymi dług u Burmistrza Cebuli. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim rozwiązywać zagadki, poznawać przeróżne warzywno-owocowe postacie i stawiać czoła rozmaitym zwierzętom.

Przeczytaj też: Xbox All Access — wszystko, co musisz wiedzieć

Turnip Boy Commits Tax Evasion jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Aktualizacja – 19.04.2022, 15:46

Dzisiaj do oferty Xbox Game Pass dodano jeszcze F1 2021 i Need for Speed Hot Pursuit Remastered w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z