Wiemy, kiedy FIFA 21 trafi do Xbox Game Pass Ultimate

FIFA 21

Na początku miesiąca informowaliśmy, że FIFA 21 wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass Ultimate w maju. Wówczas nie znaliśmy jednak dokładnej daty dodania gry do usługi Microsoftu, ale właśnie uległo to zmianie. Wiemy już, kiedy FIFA 21 pojawi się w XGPU.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

FIFA 21 w Xbox Game Pass Ultimate

FIFA 21 Xbox Game Pass Ultimate
FIFA 21

Electronic Arts poinformowało, że już 6 maja FIFA 21 trafi do oferty EA Play. To z kolei oznacza, że tego samego dnia w najnowszą odsłonę FIFY zagrają także posiadacze abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, którego EA Play jest częścią.

Mimo że nie dowiedzieliśmy się, na jakich platformach będzie można uruchomić tytułową grę, to z całą pewnością możemy liczyć na Xboxa One oraz konsole nowej generacji – Xboxa Series X oraz Xboxa Series S. Jest spora szansa, że FIFĘ 21 odpalą także gracze pecetowi, choć w tym przypadku na oficjalne potwierdzenie musimy zaczekać do 6 maja.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z