Undertale od jutra w Xbox Game Pass. Genesis Noir zasili bibliotekę usługi trochę później

Undertale

Dopiero co pisaliśmy, że Outriders trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery, a już dotarła do nas następna świetna wiadomość. Otóż jutro bibliotekę usługi Microsoftu wzbogaci kolejna gra, a 26 marca – jeszcze inna.

Undertale I Genesis Noir w Xbox Game Pass

Zwiastun Undertale

Jutro, czyli 16 marca 2021 roku, odbędzie się premiera Undertale na konsole Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. Tego samego dnia gra zasili bibliotekę Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate, a my będziemy mogli uruchomić ją na wymienionych platformach oraz komputerach PC i w chmurze. To staroszkolny RPG ze staroszkolną oprawą audiowizualną, w którym zwiedzimy podziemny świat zamieszkały przez różnego rodzaju potwory.

Z kolei 26 marca na rynku zadebiutuje Genesis Noir – surrealistyczna gra przygodowa w klimacie tytułowego noir, której akcja rozgrywa się u początków kosmosu. Jak nietrudno się domyślić, wtedy też trafi ona do Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Głównym celem protagonisty w Genesis Noir będzie zapobiegnięcie śmierci bliskiej mu osoby. Grę odpalimy na konsolach (Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S) oraz PC.

Dyskusja na temat wpisu