Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Zagramy jeszcze w tym miesiącu

Unsouled

Dzisiaj Xbox Game Pass opuszczają pecetowe dodatki do Destiny 2, ale na osłodę mamy też dobre wieści. Otóż do usługi Microsoftu w dniu swojej premiery trafi ciekawie zapowiadające się Unsouled. Jakby tego było mało, gra zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Premiera Unsouled wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Unsouled

Unsouled to gra RPG akcji od jednoosobowego studia Megusta Game. W tej inspirowanej Onimusha 2 produkcji z pixel-artową oprawą graficzną wcielimy się w postać Marasa — księcia upadłego imperium. Podczas zabawy będziemy przemierzać krainy pełne nieumarłych, eliminując po drodze masę rozmaitych wrogów, jednocześnie starając się odkryć prawdę o rozpadzie swojego mocarstwa.

Przeczytaj też: Kierownica do Xbox One i Xbox Series X|S – najlepsze modele

Unsouled jest już dostępne we wczesnym dostępie, ale premiera pełnej wersji gry odbędzie się 27 lub 28 kwietnia 2022 roku. „Lub”, ponieważ w notce prasowej na Steamie twórca wspomniał o obu datach, więc do końca nie wiadomo, która jest prawdziwa. Oczywiście w dniu swojego debiutu Unsouled wyląduje też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z