Armageddon! Microsoft usuwa dzisiaj AŻ 8 GIER z Xbox Game Pass

xbox game pass

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiła nowa gra inspirowana wielkimi hitami, ale dzisiaj niestety nie mamy dobrych wiadomości. Otóż zgodnie z zapowiedzią, abonament Microsoftu opuszcza aż 8 produkcji, za którymi wielu graczy z pewnością zatęskni. Szkoda, ale cóż – to normalna kolej rzeczy.

Football Manager 2023 i 7 innych gier znika dziś z Xbox Game Pass

Zwiastun Football Manager 2023

Czy nam się to podoba, czy też nie, biblioteka Xbox Game Pass – a raczej jej zawartość – zmienia się zawsze w dwie strony. Z tego też powodu nic dziwnego, że dzisiaj opuszcza ją aż 8 gier. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów – pełna lista usuwanych produkcji prezentuje się następująco:

  1. Coffee Talk (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Exapunks (PC)
  3. Ghost Song (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Gungrave G.O.R.E (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Football Manager 2023 (PC)
  6. Football Manager 2023 Console (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  7. Lapin (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  8. Townscaper (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Jaki smartfon do 2000 zł kupić? TOP 5 najlepszych modeli

Wymienione wyżej gry znikną z oferty Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki jednak tytuły te wciąż pozostają dostępne w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentową zniżką. Jak to mówią – lepszy rydz niż nic.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.