Nowa gra od dzisiaj w Xbox Game Pass! To produkcja inspirowana wielkimi hitami

Xbox Game Pass

Pod koniec października Microsoft przedstawił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę listopada 2023. Wczoraj w abonamencie Amerykanów zadebiutował ciekawy RPG, natomiast dzisiaj w subskrypcji ląduje kolejna interesująca produkcja. Mowa o tytule czerpiącym garściami z wielkich hitów.

Premiera Coral Island w Xbox Game Pass

Zwiastun Coral Island

Coral Island to sandbox w dość „sielankowym” klimacie. Wcielamy się tutaj w postać rolnika, którego zadaniem jest budowa oraz rozwój własnej farmy – fabuła pełni funkcję jedynie mało istotnego tła; na pierwszym miejscu stoi rozgrywka. Produkcja studia Stairway Games była inspirowana m.in. takimi hitami jak Harvest Moon czy Stardew Valley.

Przeczytaj też: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Coral Island pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass do końca dnia, zapewne przed 19:00. W ramach abonamentu Amerykanów grę uruchomimy na Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Może i nie jest to najgłośniejsza premiera roku, ale i tak zapowiada się obiecująco!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.