Już dzisiaj Xbox Game Pass opuszcza aż 5 gier, w tym kultowa FIFA! Zobacz pełną listę usuwanych tytułów

Xbox Game Pass

Nie tak dawno temu poznaliśmy listę gier w Xbox Game Pass na drugą połowę czerwca 2024, a także tytuły, które niedługo zostaną skasowane z abonamentu. Niestety „niedługo” to już dziś, ponieważ do końca dnia z subskrypcji wyleci aż 5 produkcji. Szkoda, ale cóż – taka kolej rzeczy.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass (30 czerwca 2024) – FIFA 22, Stranded Deep i więcej

Zwiastun FIFA 22 z elementami rozgrywki

Oferta Xbox Game Pass zmienia się cały czas – niekiedy trafiają do niej nowości, a czasami usuwane są wybrane tytuły. Jak już ustaliliśmy, dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, dlatego nie przedłużajmy. Żegnamy się z następującymi grami:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. FIFA 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Stranded Deep (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Sword and Fairy: Together Forever (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Story of Seasons: Friends of Mineral Town (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej pozycje zostaną usunięte z biblioteki Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki jednak wciąż pozostają one dostępne w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je w Xbox Store na własność z 20-procentowym rabatem.

Nie da się ukryć, że większość graczy najbardziej odczuje brak FIFA 22, czyli jednej z najlepiej ocenianych „współczesnych” odsłon serii. Warto jednak pamiętać, że niedawno do Xbox Game Pass trafiło EA Sports FC 24, więc można powiedzieć, że Microsoft zapewnił graczom coś na otarcie łez.

W każdym razie: jak zawsze dajcie znać w komentarzach, za jakimi z usuwanych gier będziecie tęsknić najbardziej!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.