Złe wieści! Aż 6 gier wylatuje dzisiaj z Xbox Game Pass. Zobacz ich pełną listę i uniknij zaskoczenia

Xbox Game Pass

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiły 2 nowe gry, które na pewno zainteresowały niejednego gracza. Niestety dzisiaj dobrych wiadomości dla subskrybentów usługi Microsoftu nie mamy, bo z abonamentu znika aż 6 produkcji. Za tymi tytułami na pewno zatęskni wiele osób…

Gry, które znikają dzisiaj z Xbox Game Pass – Railway Empire II i więcej

Zwiastun Railway Empire II

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość oferty Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony – raz trafiają do niej nowości, a innym razem wylatują z niej określone tytuły. Niestety dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, ale nie przedłużajmy. Abonament opuszczają następujące gry:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Chicory: A Colorful Tale (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Farworld Pioneers (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Pac-man Museum Plus (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Little Witch in the Woods (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Railway Empire II (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej tytuły znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki jednak wciąż pozostają one dostępne w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem.

Cóż – w obecnej sytuacji lepszy rydz niż nic. Dajcie znać w komentarzach, za którymi z usuwanych gier będziecie tęsknić najbardziej!

Źródło: Xbox

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.