5 świetnych gier opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass! Żegnamy m.in. legendarną strategię

Xbox Game Pass

Nie tak dawno temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja 2023, przy okazji informując, jakie tytuły wkrótce znikną z subskrypcji. Niestety dzisiaj nadszedł „dzień zero”, bo abonament opuszcza aż 5 cenionych tytułów. Szkoda, ale cóż – tak już musi być.

Hearts of Iron IV i 4 inne gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass

Zwiastun Hearts of Iron IV

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość biblioteki Xbox Game Pass regularnie się zmienia – niekiedy wzbogacają ją nowości, a czasami znikają z niej wybrane tytuły. Niestety – jak już ustaliliśmy – dziś mamy do czynienia z tą drugą sytuacją. Przechodząc do konkretów, abonament Microsoftu żegnają następujące gry:

  1. Before We Leave (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Hearts of Iron IV: Cadet Edition (PC)
  3. Umurangi Generation Special Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Her Story (PC)

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Wymienione wyżej produkcje znikną z oferty Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Cóż, w obecnej sytuacji lepszy rydz niż nic.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.