Złe wieści… Microsoft usuwa dziś 3 świetne gry z Xbox Game Pass! Oto tytuły, które wylatują

Xbox Game Pass

Wczoraj do Xbox Game Pass trafiło mocno wyczekiwane Exoprimal, ale dzisiaj niestety nie mamy dobrych wiadomości. Abonament Microsoftu opuszczają bowiem 3 świetne gry, za którymi niejeden gracz z pewnością zatęskni. Szkoda, ale cóż – taka kolej rzeczy.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass – Spelunky 2 i więcej

Zwiastun Spelunky 2

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się regularnie, ale zawsze działa to w dwie strony. Niestety – jak już ustaliliśmy – dzisiaj abonament opuszczają wybrane tytuły, z których dwa mogą się pochwalić bardzo pozytywnymi ocenami na Steamie. Bez przedłużania, pełna lista usuwanych produkcji się następująco:

  1. Spelunky 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Exo One (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Gry podobone do It Takes Two

Kup Xbox Series X

Wymienione wyżej gry opuszczą ofertę Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Co tu dużo mówić: w obecnej sytuacji lepszy rydz niż nic.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.