Złe wieści… 5 świetnych gier opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass i tylko 1 trafia do subskrypcji w zamian

Xbox Game Pass

Kilkanaście dni temu Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę lipca i początek sierpnia 2023. Natomiast dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie debiutuje jedna gra i aż 5 tytułów go opuszcza. Nie jest to zbyt „uczciwa” wymiana, ale cóż – bywa i tak.

Premiera Venba w Xbox Game Pass

Zwiastun Venba

Z dobrych wiadomości, dzisiaj w Xbox Game Pass ma swoją premierę ma gra pod tytułem Venba. Jest to intrygujący hybryda symulatora gotowania i narracyjnej opowieści. Podczas zabawy będziemy poznawać losy hinduskiej rodziny, a także przygotowywać tradycyjne potrawy z Indii.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dzieci

Venba pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu grę uruchomimy na Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz PC-tach.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (31 lipca 2023)

Zwiastun The Ascent

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość oferty Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony. Dlatego też nikogo nie powinien zdziwić fakt, że dzisiaj abonament opuszcza aż 5 świetnych tytułów (lub 4, nie uwzględniając Marvel’s Avengers, które zbiera mieszane opinie). W każdym razie pełna lista usuwanych gier prezentuje się następująco:

  1. Marvel’s Avengers (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Ascent (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Two Point Campus (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Dreamscaper (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Expeditions: Rome (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
Kup Xbox Series S

Wymienione tytuły zostaną skasowane z Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Dajcie znać, za którymi z tych gier będziecie tęsknić najbardziej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.