Warhammer 40,000: Battlesector trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej konsolowej premiery

Warhammer 40,000: Battlesector

Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery do Xbox Game Pass zawita Total War: Warhammer III. Z kolei dziś wyszło na jaw, że do subskrypcji Microsoftu zmierza kolejna gra z uniwersum Warhammera. Mowa oczywiście o tytułowym Warhammerze 40,000: Battlesector, którego konsolowy debiut zbliża się wielkimi krokami.

REKLAMA

Warhammer 40,000: Battlesector wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Warhammer 40,000: Battlesector

Warhammer 40,000: Battlesector tu turowa strategia osadzona w tytułowym uniwersum. Głównym bohaterem gry jest sierżantCarleone, będący członkiem Kosmicznych Marines z legionu Krwawych Aniołów. Opowieść koncentruje się na następstwach Dewastacji Baala; podczas zabawy będziemy rozwijać swoją armię, a także rozgrywać wiele bitew przeciwko zabójczym Tyranidom.

Premiera konsolowej wersji Warhammer 40,000: Battlesector odbędzie się 2 grudnia 2021 roku i bez większego zaskoczenia, tego samego dnia gra wyląduje również w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!