Wygląda na to, że 2 klasyki z lat 90. zmierzają do Xbox Game Pass

Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall

Oferta Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę szybkim tempie. Wszystko wskazuje na to, że z czasem do subskrypcji Microsoftu trafią dwa klasyki z lat. 90. Mowa o Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall.

Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall w Xbox Game Pass? Czas pokaże

Gameplay z Wolfenstein 3D

Członkowie programu Xbox Insider mogą już testować pecetowe wersje Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall. Pierwsza gra zadebiutowała w 1992, a druga 1996 roku, więc stwierdzenie, że obie mają na karku znacznie więcej lat niż niektórzy z nas, z pewnością będzie trafne. Aż dotąd żadna z wymienionych produkcji nie była dostępna w Xbox Store.

Przeczytaj też: Rangi w Valorant

Fakt pojawienia się tych gier w cyfrowym sklepie Microsoftu i to, że należą one do Bethesdy, a Bethesda do Microsoftu, najprawdopodobniej zwiastuje debiut w bibliotece Xbox Game Pass. Mimo że nie są to najgorętsze tytuły ostatnich miesięcy ani nawet lat, to na pewno niektórzy entuzjaści gier retro ucieszyliby się z premiery Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall w popularnej subskrypcji Amerykanów. Oczywiście na ten moment nie można brać niczego za pewnik, choć trzeba przyznać, że opisany scenariusz jest niezwykle wysoce prawdopodobny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KOMPUTERY DO GIER TANIE JAK NIGDY!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.