Wygląda na to, że 2 klasyki z lat 90. zmierzają do Xbox Game Pass

Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall

Oferta Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę szybkim tempie. Wszystko wskazuje na to, że z czasem do subskrypcji Microsoftu trafią dwa klasyki z lat. 90. Mowa o Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall.

Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall w Xbox Game Pass? Czas pokaże

Gameplay z Wolfenstein 3D

Członkowie programu Xbox Insider mogą już testować pecetowe wersje Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall. Pierwsza gra zadebiutowała w 1992, a druga 1996 roku, więc stwierdzenie, że obie mają na karku znacznie więcej lat niż niektórzy z nas, z pewnością będzie trafne. Aż dotąd żadna z wymienionych produkcji nie była dostępna w Xbox Store.

Przeczytaj też: Rangi w Valorant

Fakt pojawienia się tych gier w cyfrowym sklepie Microsoftu i to, że należą one do Bethesdy, a Bethesda do Microsoftu, najprawdopodobniej zwiastuje debiut w bibliotece Xbox Game Pass. Mimo że nie są to najgorętsze tytuły ostatnich miesięcy ani nawet lat, to na pewno niektórzy entuzjaści gier retro ucieszyliby się z premiery Wolfenstein 3D i The Elder Scrolls II: Daggerfall w popularnej subskrypcji Amerykanów. Oczywiście na ten moment nie można brać niczego za pewnik, choć trzeba przyznać, że opisany scenariusz jest niezwykle wysoce prawdopodobny.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z