Z Xbox Game Pass wkrótce znikną 4 gry! Microsoft kasuje kolejne produkcje

Xbox Game Pass

Zaledwie trzy dni temu z Xbox Game Pass usunięto 6 niezłych produkcji na czele z We Happy Few. Niestety dzisiaj nie mamy dobrych wieści, a znów dość nieciekawe, ponieważ dowiedzieliśmy się, że niedługo abonament Microsoftu opuszczą kolejne cztery tytuły. Szkoda, ale cóż – nic nie poradzimy.

Worms W.M.D i 3 inne gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Zwiastun Worms W.M.D

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się regularnie. Jak już ustaliliśmy, dzisiaj nie mamy do czynienia z nowościami, więc nie marnujmy czasu i przejdźmy do konkretów. Wkrótce z subskrypcji zostaną usunięte następujące gry:

  1. Worms W.M.D (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.01.2023)
  2. Donut County (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.01.2023)
  3. Telling Lies (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.01.2023)
  4. Taiko no Tatsujin: The Drum Master! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 31.01.2023)

Przeczytaj też: Mikrofon do streamowania – najlepsze modele

Dopóki wymienione wyżej produkcje wciąż pozostają dostępne w abonamencie, subskrybenci Xbox Game Pass jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. No cóż: lepszy rydz niż nic.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z