Data premiery You Suck at Parking ujawniona. Gra trafi do Xbox Game Pass pierwszego dnia

You Suck At Parking

Oferta Xbox Game Pass regularnie się powiększa. Dzisiaj poznaliśmy oficjalną datę premiery You Suck at Parking. To całkiem przyjemnie zapowiadająca się gra, która trafi do abonamentu Microsoftu już pierwszego dnia.

REKLAMA

Data premiery You Suck at Parking w Xbox Game Pass

Zwiastun You Suck at Parking

You Suck at Parking to arcade’owa gra samochodowa, której motywem przewodnim jest… ściganie się z czasem i trafianie na miejsca parkingowe. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy, ale w zamian będzie można grać samotnie, jak i z innymi graczami.

Przeczytaj też: Gry na Xbox 360

Data premiery You Suck at Parking została ustalona na 14 września 2022 roku i jak już wspomnieliśmy, tego samego dnia produkcja trafi do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!