Microsoft wypowiedział się na temat usuniętej promocji na Xbox Game Pass za 4 zł. Firma może szykować coś nowego

Xbox Game Pass

Wczoraj pojawiła się piorunująca dla wielu wiadomość, że Microsoft wycofał swoją najpopularniejszą promocję w ramach której abonament Xbox Game Pass można było nabyć za 4 zł. Dostępna od lat oferta poświęcona nowym członkom usługi zniknęła z rynków na całym świecie, a Microsoft postanowił nareszcie odnieść się do całej sprawy. Niestety, popularna wśród wielu osób możliwość zakupu zniknęła na dobre

Microsoft rozważa inne oferty na Xbox Game Pass dla nowych klientów

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

W krótkiej notce wystosowanej dla redakcji The Verge przedstawiciel Microsoftu potwierdził, że korporacja zrezygnowała z dotychczasowej promocji na Xbox Game Pass dedykowanej nowym klientom. Jednocześnie pojawiło się zapewnienie, że producent Xboxów „rozważa inne promocje marketingowe” dla osób, które w przyszłości będą rozpoczynać swoją przygodę z tą usługą.

Wstrzymaliśmy naszą poprzednią ofertę wstępną dla Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass i oceniamy różne promocje marketingowe dla nowych członków w przyszłości.

Kari Perez — szef działu globalnej komunikacji Xbox

Przeczytaj też: Gry podobne do Gothic

Na ten moment nie wiadomo, jakie konkretnie będą kolejne kroki Microsoftu względem promocji na Xbox Game Pass dla nowych użytkowników, jednak fakt, iż firma nadal rozważa różne opcje, może w pewnym stopniu napawać optymizmem. W obliczu tego pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce dział marketingowy producenta Xboxów zaskoczy graczy jakąś nową ofertą na swój sztandarowy abonament.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.