Xbox Games Showcase 2024 przyciągnął miliony graczy! Microsoft chwali się rekordem

Xbox Games Showcase 2024

Dla wielu osób jednym z najlepszych pokazów, które mieliśmy okazję oglądać przez cały czerwiec, było Xbox Games Showcase. Firma dostarczyła nam materiały z aż 30 gier i w zasadzie to prawie każdy gracz znalazł tutaj coś dla siebie. Okazuje się, że tak przygotowany event był w stanie przyciągnąć przed ekrany rekordową liczbę widzów, co jest dla Microsoftu rewelacyjną wiadomością.

Xbox Games Showcase 2024 wykręciło prawie 4 miliony wyświetleń

Wedle najnowszego wpisu opublikowanego przez Aarona Greenberga, ostatni pokaz z cyklu Xbox Games Showcase pobił rekord w wyświetleń w porównaniu do zeszłego roku. Jest to więc znacznie lepszy wynik od tego, który udało się osiągnąć materiałowi, który został zaprezentowany przez firmę w 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ogromne podziękowania dla Was wszystkich i całego zespołu Xbox, właśnie wysłaliśmy nasze wewnętrzne wyniki z 7. dnia Xbox Games Showcase + Call of Duty: Black Ops 6 Direct. Ustanowiliśmy rekordy łącznej liczby wyświetleń w porównaniu z zeszłym rokiem, w tym nasze najwyższej ocenione nagranie.

Aaron Greenberg

O jakich liczbach dokładnie mowa? Na oficjalnym kanale Xbox transmisja sprzed 10 dni wykręciła 3,9 milionów wyświetleń, ubiegłoroczny zapis pochwalić się może wynikiem 3,4 milionów wyświetleń. Do tego należy doliczyć wszystkie retransmisje, które dostępne są m.in. na kanałach GameSpot. Mowa więc o gigantycznych rezultatach, które rzeczywiście mogą cieszyć włodarzy Microsoftu.

Czy takie wyniki przełożą się na lepszą sprzedaż konsol i zainteresowanie nadchodzącymi pozycjami? Wiele na to wskazuje, bo na ten moment Xbox faktycznie ma ręce bardzo mocne karty, które są w stanie przekonać nawet najbardziej nieprzekonanych.

Źródło: Twitter/X: Aaron Greenberg

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.