Xbox Games Showcase 2024 bezapelacyjnie najlepszym wydarzeniem tego roku. Ta grafika mówi wszystko

Xbox Games Showcase 2024

Jesteśmy już po długo wyczekiwanym Xbox Games Showcase. Trzeba przyznać, że wydarzenie to było naprawdę mocarne. Świadczy o tym plansza z zaprezentowanymi na nim grami.

Gry zaprezentowane na Xbox Games Showcase 2024

Xbox Games Showcase 2024 gry
Gry zaprezentowane na Xbox Games Showcase 2024

Data premiery Call of Duty Black Ops 6 czy też w końcu zapowiedź nowej odsłony Gears of War, a wszystko to podlane obecnością gości w postaci kolejnego Dragon Age czy Assassin’s Creed Shadows. Nie sposób wymienić wszystkich interesujących gier, które zostały zaprezentowane na Xbox Games Showcase.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

O wszystkim świadczy powyższa grafika. Wczoraj zaprezentowano nam naprawdę szereg intrygujących produkcji, dzięki którym bez wątpienia można stwierdzić, że Xbox Games Showcase było najlepszą imprezą dla graczy tego roku.

A przecież nie chodzi tylko o software. W kwestii sprzętowej również się coś pojawiło, choć nie był to długo wyczekiwany handheld Xboxa. W zamian dostaliśmy zapowiedź nowych modeli Xboxów Series X|S o pojemniejszych dyskach.

Tak więc powodów do narzekania jest raczej niewiele. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na tę falę spodziewanych premier, która na pewno przyczyni się do polepszenia kondycji „Zielonych”.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.