Xbox Games Showcase może być mocarne! Microsoft ma na dniach ujawnić swoją nową konsolę

Xbox logo

Już tylko kilka dni dzieli nas od startu Xbox Games Showcase. Okazuje się, że wydarzenie to może być naprawdę świetnie. Microsoft ma ujawnić na nim swoją najnowszą konsolę.

Handheld Xboxa zostanie zaprezentowany na Xbox Games Showcase?

ASUS ROG Ally Z1 Extreme
Asus Rog Ally

O nowym handheldzie Xboxa plotkuje się dawna. Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się pierwszych szczegółów na ten temat.

Według ostatnich doniesień, na najbliższym wydarzeniu Xboxa Microsoft nie tylko wyda grę-niespodziankę, ale zaprezentuje też swoją kolejną konsolę. Przenośna platforma ma doczekać się ujawnienia, choć nie wyjaśniono nam, co konkretnie zostanie pokazane.

Nie wiemy też nic na temat ceny i daty premiery ewentualnego sprzętu. Pierwszy punkt jest szczególnie zastanawiający, bo konsole tej klasy mogą się naprawdę różnić między sobą cenowo.

Dodajmy, że Xbox Games Showcase 2024 wystartuje już 9 czerwca. Początek punktualnie o godzinie 19:00 polskiego czasu!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2376 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.