Xbox Games Showcase będzie inne niż wydarzenie Sony. Microsoft wyciąga wnioski z działań konkurencji

Xbox Games Showcase 2023

Dla wielu osób ostatni pokaz PlayStation Showcase okazał się niezbyt udanym przedsięwzięciem, a to za sprawą małej ilości konkretów, które zostały zaprezentowane przez Sony. Najwidoczniej Microsoft widząc reakcję graczy, postanowił wyciągnąć z tego lekcję i szef marketingu Xboxa ogłosił dziś całkiem ciekawe informacje związane z nadchodzącym wydarzeniem organizowanym przez giganta z Redmond. Najwidoczniej czeka nas naprawdę wielkie wydarzenie.

Microsoft na Xbox Games Showcase ma zaoferować same konkrety

Aaron Greenberg odpowiadając na jedno z pytań, stwierdził wprost, że w przypadku gier first-party, które pojawią się na Xbox Games Showcase, zobaczymy nie tylko zwiastuny oparte na CGI, ale także fragmenty gameplayu oraz konkretne przerywniki filmowe. Dodatkowo każdy ze zwiastunów będzie odpowiednio oznaczony, tak by wszystko było, jak najbardziej zrozumiałe.

Interesującą sprawą mogą być kolejne posty Greenberga; ten bowiem stwierdził, że Microsoft nie zamierza koncentrować się jedynie na produkcjach, które pojawią się w najbliższych 12 miesiącach.

Firma zamierza zaprezentować nieco większy urywek swoich planów, co może być dla graczy nie lada zaskoczeniem.

Przeczytaj też: Gry hack’n’slash

Kup Xbox Series X

Ostatecznie Xbox Games Showcase potrwa około 2 godziny, więc można spodziewać się, że amerykanie faktycznie przygotowali sporo pozycji, które powinny zadowolić wielu graczy. Oczywiście na konkrety musimy poczekać do 11 czerwca 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.