Xbox pojawi się na Gamescom 2022

Xbox Gamescom 2022

Xbox potwierdził przybycie na Gamescom 2022. Obecność amerykańskiego giganta na imprezie w Kolonii przyniesie wiele nowych informacji o zapowiedzianych już wcześniej grach. To świetne wieści, tym bardziej że targi coraz bliżej.

Xbox na Gamescom 2022

Xbox logo
Xbox

Na Xbox & Bethesda Games Showcase się nie skończyło, bo Xbox przybędzie także na Gamescom 2022. Targi odbędą się w dniach 24-28 sierpnia w Kolonii w Niemczech. Warto wspomnieć, że będzie to pierwsza od pandemii koronawirusa impreza gamingowa z udziałem publiczności.

Przeczytaj też: Dysk do Xbox Series X|S — najlepsze modele

Ze strony Xboxa na Gamescom 2022 mamy poznać „nowe informacje o wcześniej zapowiedzianych grach, które ukażą się w ciągu najbliższego roku”. Więcej szczegółów na temat wydarzenia w Kolonii otrzymamy na początku sierpnia. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z