Xbox i Bethesda na PGA 2023! Starfield, Fallout 76, Hi-Fi Rush rozgrzeją poznańskie targi growe

PGA 2023 Xbox i Bethesda

Tegoroczna edycja Poznań Game Arena zbliża się wielkimi krokami, a wraz z tym pojawiają się kolejne informacje dotyczące wystawców, którzy zawitają na tym wydarzeniu. Jednym z nich okazał się znany już duet, a więc Xbox i Bethesda. Oznacza to, że spodziewać się możemy wielu ekscytujących gier, w tym także pewnego popularnego kosmicznego RPG-a.

Starfield, Hi-Fi Rush i nie tylko uświetnią stoisko Xboxa oraz Bethesdy podczas PGA 2023

Starfield na PGA 2023
Starfield na PGA 2023

Podobnie jak w ubiegłym roku Xbox i Bethesda pojawią się podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena. Zgodnie z zapowiedziami możemy spodziewać się, że tym razem firmy przygotują jeszcze więcej atrakcji niż w ubiegłym roku, a to może napawać sporym optymizmem.

Jedną z ciekawszych rzeczy, których będzie można doświadczyć w strefie Xboxa i Bethesdy będzie bez wątpienia możliwość ogrania Starfield. Obecność kosmicznego RPG-a tworzonego przez Todda Howarda i spółkę zdawała się oczywista, teraz jednak otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że ów tytuł pojawi się na poznańskiej imprezie.

Nie samym Starfieldem żyje gracz, dlatego poza tą pozycją na odwiedzających czekać będą też Fallout 76, wydane stosunkowo niedawno Hi-Fi Rush, Necrom, czyli najświeższy dodatek do The Elder Scrolls Online, a także Quake II Remaster. Biorąc to pod uwagę, można spodziewać się, że na stoisku Xboxa i Bethesdy na PGA 2023 każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Wszystkim zainteresowanym PGA 2023 przypominamy, że wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 października 2023 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety na tę imprezę dostępne są pod tym adresem. Jeśli chcecie wiedzieć, jak wygląda ta impreza i czego się można po nich spodziewać, zachęcamy do zapoznania się z naszą relacją przygotowaną podczas zeszłorocznej edycji Poznań Game Arena.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.