Kontoler Xbox Astral Purple oficjalnie! Znamy polską cenę i datę premiery pada

Kontroler Xbox Astral Purple

Informacje na temat kontrolera Xbox, który miałby wykorzystywać fioletowy kolor z Xbox Design Lab, wyciekły już jakiś czas temu. Teraz natomiast się potwierdziły. Poznaliśmy więc oficjalny wygląd pada, jego datę premiery oraz polską cenę.

Kontroler Xbox Astral Purple – data premiery, cena, preordery

Kontroler Xbox Astral Purple
Kontroler Xbox Astral Purple

Tak więc oficjalnie można uznać, że nowy kontroler Xboxa nie różni się zbytnio kolorystycznie od gwieździstego fioletu, który był już dostępny w Xbox Design Lab. Wygląda podobnie do wygenerowanego przez nas podglądu, którym zilustrowaliśmy pierwsze plotki na jego temat.

Jego tylna obudowa jest jednak biała, przyciski monochromatyczne, a znaczek Xboxa biały. Poza tym to nadal klasyczny kontroler Xbox Series, który korzysta z tych samych rozwiązań technologicznych.

Premiera pada Xbox Astral Purple jest zaplanowana na 19 września, a cena w Microsoft Store wynosi 309 zł. Zamówienia przedpremierowe również są już tam dostępne.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Xbox Series X

Xbox uraczył nas więc właśnie kolejnym kontrolerem. Jego fioletowy wariant dołączy do m.in. zielonej, żółtej czy czerwonej edycji pada.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.