Xbox doczeka się licencjonowanego kontrolera Elden Ring: Shadow of the Erdtree! Preorder już dostępny

Kontroler-Xbox-Thrustmaster-Elden-Ring-Shadow-of-the-Erdtree

DLC Shadow of the Erdtree do Elden Ring wypadło świetnie i jest teraz prawdziwym hitem. Warto więc wspomnieć, że Xbox doczeka się inspirowanego dodatkiem, licencjonowanego kontrolera. Jego cena potrafi jednak zaskoczyć.

Thrustmaster zapowiedział kontroler Xboxa inspirowany Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Kontroler-Xbox-Thrustmaster-Elden-Ring-Shadow-of-the-Erdtree
Kontroler Xbox Thrustmaster eSwap X 2R – edycja Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Tak więc wiemy już, że naprawdę warto zagrać w Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Zwłaszcza że będzie można to zrobić z dedykowanym dodatkowi kontrolerem, który został właśnie zapowiedziany przez Thrustmaster.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przypomnijmy, że pady te mają oficjalną licencję Microsoftu – o jakość możemy więc być spokojni. Z technicznego punktu widzenia pad cechuje się przyciskami mechanicznymi, co ma zapewniać dużo lepszą szybkość w porównaniu z membranowymi buttonami. Poza tym mowa też o wymiennych modułach i 4 dodatkowych przyciskach z tyłu kontrolera.

Jeśli chodzi o cenę, ta jest naprawdę premium. Kontroler można zamówić z amerykańskiego Amazona, a wraz z cłem i dostawą do Polski będziemy musieli zapłacić za niego aż niewiele ponad 1071 zł.

Na razie pad jest dostępny wyłącznie w preorderze. Jego data premiery jest planowana dopiero na 30 września 2024 roku.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.