Xbox przedstawił 4 nowe kontrolery, które… pachną jak pizza! Serio, nie zmyśliliśmy tego

Xbox żółwie ninja kontrolery pizza

Xbox przedstawił właśnie kolejne nietypowe kontrolery. Tym razem to nowa linia, która powstała z okazji zbliżającej się premiery filmu Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos. Dzięki specjalnemu dyfuzorowi pady te wydzielają zapach pizzy.

Limitowana edycja kontrolerów Xbox Series z okazji premiery filmu Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos

Xbox kontroler Wojownicze Żółwie Ninja
Kontroler Xbox Series dedykowany filmowi Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos

Kontrolery Xbox Series z motywem Wojowniczych Żółwi Ninja posiadają cztery warianty poświęcone każdemu z tytułowych żółwi. Powstały jako edycja limitowana z okazji premiery najnowszego filmu z ich udziałem, a gracze mogą wygrać swój egzemplarz w konkursie.

Polega on na zaobserwowaniu Xbox Game Pass na Twitterze oraz podaniu dalej ostatniego tweeta dotyczącego loterii. Później pozostaje już tylko liczyć na łut szczęścia.

Zdjęcia z oficjalnego bloga Xboxa sugerują, że dołączany do kontrolerów dyfuzor zapachu jest elementem odczepianym. Jego kształt oraz zapach to rzecz jasna kolejne nawiązanie do czwórki żółwi, które szczególnie polubiły nowojorską odmianę pizzy.

Zobacz też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Xbox Series X

Fanom franczyzy warto przypomnieć, że od mniej więcej roku w bibliotece Xbox Game Pass jest dostępna gra Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge. Z kolei film Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos trafi do kin już w sierpniu tego roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.