Xbox Game Pass Ultimate wciąż można kupić taniej! Gold przestał istnieć, ale konwersja nadal działa

Sposoby na tani XGPU nadal działają

Nie tak dawno temu Microsoft ogłosił, że z dniem 14 września 2023 roku Xbox Live Gold przestanie istnieć, a zastąpi go Xbox Game Pass Core. Dziś nadszedł ten „sądny” dzień, ale Microsoft okazał się nadwyraz łaskawy i nie ukatrupił sposobów na tani Xbox Game Pass Ultimate. Konwersja nadal działa, a nam nie pozostaje nic innego, jak się cieszyć i korzystać, póki można!

Microsoft nie ubił konwersji na Xbox Game Pass Ultimate – poradniki na tani XGPU wciąż działają

Xbox Game Pass Core
Xbox Game Pass Core

14 września obawiało się wielu posiadaczy Xboxa, bo wszystko wskazywało na to, że sposoby na tani Xbox Game Pass Ultimate przestaną działać, ponieważ bazowały one na Xbox Live Gold, który przecież przestał istnieć. Okazuje się jednak, że Xbox Game Pass Core zastąpił go pod każdym aspektem – możemy potwierdzić, że konwersja Game Passa Core na Xbox Game Pass Ultimate działa tak samo, jak wcześniej z Xbox Live Gold!

Nasz poradnik na tani XGPU został aktualizowany, aby uwzględniał nowy typ subskrypcji. O aktualizację pokusiły się też największe sklepy z kluczami, takie jak m.in. Eneba czy GAMIVO – u nich Xbox Live Gold również zmienił nazwę na Xbox Game Pass Core.

Jakby dobrych wiadomości było mało, wszystkie osoby, które posiadają niewykorzystane kody na Xbox Live Gold, jak najbardziej mogą je zrealizować w dowolnej chwili, aby w zamian otrzymać Xbox Game Pass Core. Przypominamy, że XGPC to „Gold na sterydach”, oferujący m.in. dostęp do trybu multiplayer oraz bibliotekę aż 36 gier na start.

Przeczytaj też: Telefon do 800 zł – najlepsze modele

Niemniej, mimo że sposoby na tani XGPU nadal działają, to mimo wszystko radzimy się spieszyć, jeżeli wciąż chcecie z nich skorzystać – w ostatnim czasie Microsoft wprowadza wiele negatywnych zmian mających na celu zmniejszyć atrakcyjność konwersji, dlatego lepiej dmuchać na zimne i kupić abonament na długi okres czasu za pamięci, póki wciąż obowiązuje atrakcyjny przelicznik.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.