Dwie dodatkowe gry za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Children of Zodiarcs

Wszystkie gry z grudniowej oferty Games with Gold zostały już dawno udostępnione subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, ale tak się składa, że dla Japończyków i Koreańczyków Microsoft przygotował dodatkowe produkcje „spod lady”. Mowa o Children of Zodiarcs i Steredenn: Binary Stars, czyli mało znanych, aczkolwiek całkiem ciepło przyjętych tytułach. Mimo że gry oddano za darmo z myślą o mieszkańcach wspomnianych państw, to bez problemu odbierzemy je także w Polsce.

Children of Zodiarcs i Steredenn: Binary Stars i za darmo w ramach Games with Gold

Zwiastun Steredenn: Binary Stars

Ciężko powiedzieć, dlaczego akurat Japończycy i Koreańczycy otrzymali dodatkowe gry w ramach grudniowego Games with Gold, ale jak już ustaliliśmy: nic nie stoi na przeszkodzie, by odebrać je jako mieszkaniec Polski z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Poniższe linki prowadzą do zagranicznych wersji Xbox Store, gdzie należy się zalogować, a następnie wcisnąć zielony przycisk z napisem „Gold” przy każdej grze.

Nie wiadomo, do kiedy powyższe produkcje pozostają darmowe, dlatego lepiej dopisać je do swojego konta czym prędzej. Mimo że nie są to jakieś wielkie hity, to i tak nie zaszkodzi skorzystać z okazji. W końcu mawiają, że za darmo to uczciwa cena.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z