Posiadacze Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition otrzymają zwrot kosztów. Instrukcja trafia już do graczy

Jak się dowiedzieliśmy w tym tygodniu, nabywcom Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition przypisywano do konta dodatek Phantom Liberty, nawet gdy nie posiadają nowszych Series X|S. DLC nie zostało wydane na konsole poprzedniej generacji, co wywołało niemałe zamieszanie. Posiadacze limitowanych edycji konsol otrzymali już specjalną wiadomość dotyczącą tej sytuacji oraz rekompensaty.

Nabywcy Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition dostaną bon upominkowy

Zwiastun Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Kilka dni temu okazało się, że gracze, którzy zakupili Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition otrzymywali na swoje konta dodatek Phantom Liberty, jednak nie mogli w niego zagrać. Rozszerzenie ominęło konsole poprzedniej generacji, a studio zobowiązało się podczas zapowiedzi DLC, że posiadacze specjalnych edycji sprzętu otrzymają zwrot części kosztów w postaci kredytów do wydania w Microsoft Store. Początkowo jednak nie pojawił się żaden komunikat o rekompensacie, co wywołało spore zamieszanie.

Teraz CD Projekt RED w końcu zareagował, a do posiadaczy Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition dotarły już specjalne wiadomości z instrukcją dotyczącą zwrotu kosztów. Osoby, które pierwszy raz zalogowały się na swoje konta na wspomnianym urządzeniu, otrzymały komunikat, zgodnie z którym mogą ubiegać się o rekompensatę w związku z brakiem dodatku Phantom Liberty.

Wniosek o bon upominkowy Xbox One/Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Aby otrzymać zwrot kosztów, posiadacze Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition powinni wypełnić specjalny wniosek. Prawidłowe wypełnienie formularza poskutkuje otrzymaniem bonu upominkowego do Microsoft Store. Jak głosi treść komunikatu, wartość bonu odpowiada szacowanej cenie detalicznej rozszerzenia i będzie on ważny przez rok od zaksięgowania wpłaty na konto gracza.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Na zakończenie przypominamy, że rozszerzenie Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zadebiutowało 26 września 2023 roku. Jest dostępne wyłącznie na PC oraz na konsolach PS5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.