Xbox prezentuje nowy, wakacyjny kontroler. To efekt współpracy z firmą produkującą lakiery do paznokci

OPI Xbox kontroler

Xbox regularnie prezentuje kolejne warianty kolorystyczne kontrolerów do swoich konsol. Tym razem przeniósł nas w nieco bardziej wakacyjne klimaty, oferując nowy pad opracowany we współpracy z firmą zajmującą się produkcją lakierów do paznokci OPI. Wyróżnia go więc niezwykle barwna kolorystyka, która wprost kojarzy się z letnią porą roku.

Xbox i OPI przedstawiają nowy, podstawowy kontroler

OPI Xbox kontroler
Kontroler powstały na mocy kolaboracji Xboxa i OPI

W zeszłym roku Xbox współpracował z OPI, aby stworzyć inspirowaną gamingiem paletę lakierów do paznokci. Przyszedł więc czas na odwrócenie ról i obydwie firmy znów połączyły siły, aby tym razem przygotować nowy, ekskluzywny kontroler dla konsol Xbox One oraz Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba przyznać, że pad przyciąga oko. Z pewnością pomaga w tym postawienie na odważne kolory, które od razu przywodzą na myśl letnią zabawę.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Osoby zainteresowane zakupem kontrolera Xbox x OPI mogą sprawdzić jego dostępność na oficjalnej stronie Microsoftu. Jego sugerowana cena wynosi 69,99 dolarów, co przekłada się na około 291 zł.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.