Xbox zawita na Gamescom 2024! Firma ujawniła, jakich gier możemy się tam spodziewać

Xbox Gamescom 2024

Gamescom 2024 zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza, że coraz więcej firm potwierdza swoją obecność na tych targach. Ostatnio informowaliśmy, że pojawi się tam m.in. THQ Nordic i Ubisoft. Teraz do tego grona dołączy jeszcze jeden bardzo poważny graczy, na którego czekać może wiele osób.

Xbox potwierdza swoją obecność na Gamescom 2024

Xbox logo
Xbox

Zgodnie z najnowszym komunikatem prasowym, otrzymaliśmy potwierdzenie, że Xbox oficjalnie pojawi się na targach Gamescom 2024 w niemieckiej Kolonii. Jest to więc znakomita wiadomość dla wszystkich, którzy wybierają się na to wydarzenie i liczyli, że pojawi się tam reprezentacja właśnie „Zielonych”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie jest to koniec dobrych wieści, bo przy tej okazji doczekaliśmy się ujawnienia części pozycji, które zabierze ze sobą gigant Redmond. Jest ich trochę, a firma zapowiada, że na tym się nie kończy. Oto lista ogłoszonych do tej pory gier:

  1. Age of Mythology: Retold
  2. Avowed
  3. Ara: History Untold
  4. Diablo IV: Vessel of Hatred
  5. Diablo Immortal
  6. The Elder Scrolls Online
  7. Fallout 76
  8. Towerborne
  9. World of Warcraft: The War Within

Xbox zapowiedział, że z biegiem czasu ujawnione zostaną „kolejne produkcje”, co jeszcze bardziej może wzmagać apetyt na kolejne wielkie zapowiedzi. Widać, że gigantowi z Redmond zależy na bardzo solidnej ekspozycji swoich nadchodzących premier.

Po porannych wieściach, które potwierdziły brak obecności Sony na targach w Kolonii, otrzymaliśmy całkiem miłą niespodziankę, bo choć jeden z producentów konsol postanowi zawitać na Gamescom. Jeśli więc wybieracie się na tę imprezę, to koniecznie odwiedźcie stanowisko Xboxa!

Źródło: Komunikat prasowy: dfusion

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.