Xbox rozdaje pieniądze graczom Rainbow Six Siege! Zaskoczony fan pochwalił się prezentem

Rainbow Six Siege Xbox

Microsoft lubi co jakiś czas rozdawać prezenty posiadaczom konsol Xbox – normą są przede wszystkim bezpłatne gry. Przykładowo, ostatnio pojawiła się informacja, że Ikaruga jest ponownie dostępna za darmo w Xbox Store. Niektóre „upominki” są jednak nieco bardziej niespodziewane. Za taki można z pewnością uznać pieniądze za… granie w Rainbow Six Siege.

Użytkownik Reddita otrzymał od Xboxa kartę podarunkową za granie w Rainbow Six Siege

Jeden z użytkowników Reddita na grupie Xbox ze zdziwieniem poinformował społeczność, iż otrzymał kartą podarunkową na 5 dolarów (ok. 20 zł) za granie w Rainbow Six Siege. Pieniądze może wykorzystać do kupienia gier, dodatków, filmów oraz aplikacji w Microsoft Store. Najwyraźniej użytkownikowi Representative-Cut58 wydawało się to zbyt piękne, by było prawdziwe, gdyż zapytał, czy otrzymana od Xboxa wiadomość z upominkiem jest prawdziwa.

Pod jego postem pojawiły się odpowiedzi, że owszem i że nie jest to też odosobniony przypadek – ludzie od czasu do czasu otrzymują tego typu prezenty od Microsoftu. Przykładowo, dzień wcześniej jeden z użytkowników otrzymał za darmo przepustkę bojową Apex Legends, mimo że nie grał w ten tytuł od dwóch lat.

Zobacz także: Gry podobne do The Last of Us

Kup Xbox Series X

Jeśli graliście w Rainbow 6 Siege, sprawdźcie swoje wiadomości na profilu Xbox. Być może i na Was czeka upominek od Microsoftu!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.