Microsoft rozdaje graczom prezent! Gra na Xboxa ponownie za darmo w Xbox Store

Xbox Store

Dopiero co pisaliśmy, że w Xbox Store udostępniono za darmo Cazzarion: Demon Hunting, a Microsoft już rozdaje graczom kolejną grę całkowicie bezpłatnie. Tym razem posiadacze Xboxów mogą odebrać produkcję z 2014 roku, która była udostępniana za free już wielokrotnie. Niemniej tytuł ten znów jest dostępny za darmo dla każdego w sklepie Xboxa.

Ikaruga za darmo w Xbox Store

Zwiastun Ikaruga

Ikaruga to produkcja z 2014 roku, która pozwala nam zasiąść za sterami myśliwca i rozprawiać się z nieprzyjaciółmi. Gra była już wielokrotnie rozdawana za darmo, ale teraz Microsoft udostępnił ją bezpłatnie po raz kolejny. Co prawda w Argentynie, ale przebywając w Polsce, również można dopisać ją do swojego konta bez żadnych przeszkód.

Aby zgarnąć darmową Ikarugę, wystarczy przejść na stronę produkcji w argentyńskim Xbox Store, zalogować się na swoim koncie i wcisnąć zielony przycisk pod okładką gry z napisem „INSTALAR EN”. Potem wystarczy już tylko potwierdzić cały proces i gotowe.

Przeczytaj też: Najlepsze gry za darmo na Xbox Series X|S

Kup Xbox Series S

Ikaruga zadziała na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Nie trzeba posiadać abonamentu Xbox Live Gold, aby zgarnąć tę produkcję – jest ona dostępna za darmo dla każdego. Nie wiadomo, jak długo tytuł ten pozostanie bezpłatny, więc polecamy dopisać go do swojego konta zawczasu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.