[Akt.] Xbox może wreszcie doczekać się nowego pada. W jednym ze sklepów znalazła się ciekawa poszlaka

Xbox Tajemniczy kontroler

Jeszcze w ubiegłym roku do sieci trafił projekt nowego kontrolera dla Xboxów o roboczej nazwie Sebille. Tydzień temu pojawiły się nowe informacje, jakoby gigant z Redmond nadal miał pracować nad tym padem, a jego premiera miała nastąpić za kilka miesięcy. Najświeższe doniesienia sugerują, że wydanie ów akcesorium to raczej kwestia kilku tygodni.

Nowy kontroler Xbox to najwidoczniej kwestia czasu

Zgodnie z tym, co przekazał znany na Twitterze/X Wario 64 nowy kontroler do konsol Xbox od Microsoftu pojawił się na Amazonie. Jego premiera ma odbyć się już 20 lutego 2024 roku i ma on kosztować 69,99 dolarów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiele osób niemal natychmiastowo powiązało ów ofertę ze wspomnianym Xbox Sebille. W końcu według przecieków ów kontroler ma być odpowiedzią na DualSense od Sony. Nie można jednak wykluczyć, że jest to po prostu zupełnie nowa odsłona klasycznego Xbox Wireless.

Ostatecznie więc pozostaje czekać i oczekiwać na pełne ujawnienie tego, co szykuje Microsoft. Jeśli faktycznie będziemy świadkami premiery Xbox Sebille, to gigant z Redmond naprawdę mocno wejdzie w 2024 rok.

Aktualizacja – 30.01.2024, 12:19

Według informacji przekazywanych przez konto billbill-kun na Twitterze oferta, która pojawiła się na stronie Amazon, to tak naprawdę nowa wersja kolorystyczna Xbox Wireless. Tym razem mowa o kolorystyce Dream Vapor. Oznacza to, że Xbox Sebille nadal pozostaje w strefie domysłów i spekulacji.

Źródło: Twitter/X: Wario 64

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.