Xbox Series S Carbon Black zapowiedziany! Znamy cenę i datę premiery – Microsoft wysłuchał graczy

Xbox Series S Carbon Black

Na koniec Xbox Games Showcase Microsoft dostarczył graczom prawdziwą bombę, zapowiadając nowe wydanie konsoli Xbox Series S. Amerykanie wysłuchali głosu ludu, który od dłuższego czasu domagał się „mniejszego Xboxa” w nowym kolorze i z większym dyskiem. Xbox Series S w czarnej wersji i o pojemności 1 TB został właśnie zapowiedziany!

Xbox Series S Carbon Black oficjalnie – znamy cenę i datę premiery

Zwiastun Xbox Series S Carbon Black

Na ten moment Xbox Series S jest dostępny w tylko jednej wersji: białej oraz z dyskiem o pojemności 512 GB. Wielu graczy narzekało na ten stan rzeczy, domagając się czarnej kolorystyki oraz większego SSD-ka. Microsoft wysłuchał ich próśb i na koniec Xbox Games Showcase 2023 zapowiedział Xbox Series S Carbon Black.

Xbox Series S Carbon Black to nic innego, jak Xbox Series S w czarnej wersji kolorystycznej i z dyskiem SSD o pojemności 1 TB. Poza kolorem oraz większym dyskiem nowe wydanie nie różni się zupełnie niczym od tego, które trafiło do sprzedaży pod koniec 2020 roku.

Przeczytaj też: Najlepsze gry hack and slash

Kup Xbox Series S

Xbox Series S Carbon Black został wyceniony na 349 dolarów (ok. 1450 zł), a premiera konsoli odbędzie się 1 września 2023 roku. Preordery ruszą jeszcze dzisiaj, choć nie wiadomo, czy również w Polsce. Cena czarnej „S-ki” w naszym kraju nie została jeszcze ujawniona.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.